KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16197143
nr 1619 7143
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 23/75, bladets mått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 50x39 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:04:36
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
James Coignard
Läs mer om James Coignard